ON-LINE

На Рівненщині АТОвці отримують 6 тисяч гривень допомоги по безробіттю, тому не хочуть йти на роботу

середа, 10 квітня 2019
Адже зарплати малі

Колишні військовослужбовці на Рівненщині мають більшу допомогу по безробіттю, ніж зарплату, яку пропонують на підприємствах. Кілька сотень таких осіб перебуває на обліку в Центрі зайнятості. Через високі соцвиплати екс-службовці не поспішають шукати роботу, розповідає керівник обласного центру зайнятості Іван Ткачук:

В нас залишилось близько 300 чоловік, які стоять на обліку. Бо якщо приходять хлопці, стають в нас на облік, то виплата допомоги по безробіттю часом буває вищою, ніж та заробітна плата, яку пропонують працедавці, коли вони йдуть на виробництво. І кожен із хлопців каже: "Чому ж я маю йти на 4-5 тисяч, якщо я отримую 6 тисяч?"

Ліворуч - Іван Ткачук. Праворуч - Михайло Кривко.

Подекуди люди перебувають на обліку до 9 місяців – доки не припинять отримувати допомогу повністю. Водночас, такі безробітні не поспішають йти на роботу, адже рівень зарплати, який пропонують підприємці, невисокий. Так, 20% вакансій в області – це мінімальна заробітна плата. 44% - від 4 до 5 тисяч гривень. І лише 2% вакансій у Центрі зайнятості пропонують більше, ніж 10 тисяч гривень на місяць.

Попри це зауважимо, що торік у Центрі зайнятості працевлаштували більше безробітних, ніж за 2016 та 2017 роки. Окрім того, Центр впроваджує нові методи роботи з людьми – кар’єрні радники, кейс-менеджемент і рекрутинг.  

Тих самих АТОвців протягом січня-березня працевлаштували 53 особи, ще 41 проходили професійне навчання, профорієнтаційні послуги отримали 415 осіб.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного