На кількох підприємствах у Рівненській області вилучили 400 кубів лісу без документів (ФОТО)

А також 40 тисяч гривень

[media=73354]

Обласна прокуратура спільно із Млинівським відділом поліції та обласним управлінням захисту економіки провели обшуки на території кількох приватних підприємств у Дубенському, Млинівському та Демидівському районах. Слідчі дії проводили в рамках кримінального провадження, відкритого у серпні цього року, - повідомляє обласна прокуратура:

 

- Вказані слідчі дії проведено в рамках досудового розслідування факту привласнення, розтрати або заволодіння майна шляхом зловживання службовими особами одного з державних підприємств області своїм службовим становищем.

 

У результаті санкціонованих обшуків, проведених 4 листопада 2016 року, правоохоронці вилучили понад 400 кубічних метрів лісопродукції породи дуб, ясен, граб, сосна без належних документів про походження.

[media=73356]

[media=73355]

А також 40 тис. грн, ймовірно, одержаних злочинним шляхом.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення осіб, які можуть бути причетні до розтрати лісопродукції, а також зібрання доказів для повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень