Мила підлогу в прямому ефірі з ведучими: українська прибиральниця стала зіркою інтернету (ВІДЕО)

Ведучі не розгубилися

Колаж РБК-Україна

Під час прямого ефіру на "Суспільному" в кадр раптово увійшла прибиральниця зі шваброю, чий намір помити підлогу в студії не зупинив той факт, що ведучі в цей час вели передачу. Курйозна ситуація викликала посмішки у журналістів, які вирішили продовжувати свою роботу.

Відео несподіваного візиту нового гостя до студії опублікував один з ведучих "Ранок на Суспільному" Віктор Дяченко у Facebook.

Як видно на ролику, журналіст привітався з прибиральницею, яка ненавмисно "увірвалася" у кадр, і нагадав про прямий ефір, а також подякував жінці, яка все ж вирішила продовжити виконувати свої обов'язки.

У День спонтанного прояву доброти ми за бажанням долі познайомили вас з людиною, яка щоденно наводить лад у студії, аби все блищало, - написав Дяченко.

Ведучий також представив прибиральницю, яка вже встигла стати зіркою інтернету.

Анна Григорівна зробила цей день! Ось так випадковий вхід в кадр перетворився на зіркову мить! А головне, ми тепер знаємо її рису характеру - вперед попри будь-що! - зазначив він.

Користувачі мережі також почали ділитися приємними емоціями, які у них викликала ситуація та її головна героїня. А також розхвалюють ведучих, які не розгубилися і відмінно зреагували.

Хвилина слави для всіх! Неймовірна Анна Григорівна! Прямі ефіри - це її тема точно. Круто трималася! Вітя, Оля, для вас іспит на гнучкість реакцій складено на відмінно, давайте залікові! Але будьте обережні, після мільйону переглядів випадково в студію почнуть заносити каву з нашого кафе, знімати мірки на нові піджаки, пудрити носики.

 

Анна Григорівна - зірка! А Віктор Дяченко і Ольга Топольницька дуже професійно не розгубилися в ефірі!

 

Це чудово!

 

Ведучі - молодці, не розгубились, а продовжили ефір, а потім ще й запросили в студію! Анна Григорівна - зірка, її робота дуже важлива, цікаво було побачити людину, яка завжди залишається за кадром.

Джерело: РБК Україна

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень