«Ми змінили маршрут»: хворих з COVID-19 мешканців району більше не госпіталізуватимуть у лікарні Рівного

Відомо, чому

У центральній міській лікарні Рівного лікується чимало хворих з діагнозом COVID-19.

Заклад потрібно розвантажити, для цього у міську лікарню більше не госпіталізуватимуть хворих на коронавірус мешканців району. 

Ми змінили маршрут і на сьогодні служба екстреної меддопомоги, аби розвантажити лікарні міста, зокрема центральну міську лікарню, змінює свій маршрут, і пацієнтів, які потребують госпіталізації, будуть відправляти в лікарні Рівненського району, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Так, пацієнтів з коронавірусом, які потребують стаціонарного лікування, везтимуть  у Гощанську, Здолбунівську, а також в обласну дитячу лікарні. У цих медзакладах, а також у районній лікарні Клеваня є достатньо резервних ліжок для хворих з COVID.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень