Мріяв полетіти на Марс і називав людей ідіотами: дещо про письменника, якого знає весь світ

Сьогодні йому виповнилося б 100

«Є злочини гірші, ніж спалювати книжки. Наприклад, не читати їх», - вважав американський письменник-фантаст Рей Бредбері.

22 серпня минає 100 років із дня його народження. Але, на жаль, помер видатний письменник 5 червня 2006 року.

За життя він написав 11 романів, понад 400 фантастичних повістей та оповідань, 21 п'єсу та низку інших літературних творів, кіносценаріїв, віршів і статей.

Коли мені було 19 років, я не міг вступити до коледжу: я був із бідної родини. Грошей у нас не було, тож я ходив до бібліотеки. Три дні на тиждень я читав книги. У 27 років замість університету я закінчив бібліотеку, - так він написав у своїй автобіографії.

Рей Бредбері

Рей Бредбері мав унікальну пам'ять. Він стверджував, що пам'ятає події свого дуже раннього дитинства, коли він був іще немовлям. Однак психологи кажуть, що такі ранні спогади властиві людям із багатою фантазією і вони не є справжніми.

В одному з інтерв'ю Бредбері зізнався, що його заповітною мрією є подорож на Марс і навіть жартома попросив поховати його там у банці з-під капустяного супу.

Роман письменника «451 градус за Фаренгейтом», що приніс йому світову славу, вперше опублікували в 1951 році у журналі «Playboy», який щойно з'явився.

Ілюстрація до роману «451 градус за Фаренгейтом»

В одному з останніх інтерв'ю у Бредбері спитали, чому багато з його прогнозів не справдилися, зокрема щодо переселення людей на Марс, на що він досить різко відповів: «Тому що люди – ідіоти».

Бредбері сказав, що люди вигадали такі безглузді речі, як одяг для собак, посаду рекламного менеджера й «штуки на зразок айфону». Якби людство більше розвивало науку та вивчало космічний простір, то наш світ був би зовсім інакшим. Втім, сучасне суспільство, на думку Бредбері, «хоче займатися споживанням – пити пиво і дивитися серіали».

Джерело – Gazeta.ua

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень