МОЗ розпочало поставки ліків для онкохворих дітей. На Рівненщині препарати мають з’явитися до липня

Про це під час засідання Кабінету Міністрів повідомив виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський:

 

- Станом на сьогодні міністерство почало поставки препаратів в регіони згідно з договорами про поставки, які укладені і укладаються з представниками міжнародних організацій. І ми плануємо протягом 2 місяців повністю виконати контрактні зобов'язання і повністю поставити всі препарати в регіони за номенклатурою, яка була затверджена.

 

Шафранський додав, що обласні державні адміністрації знайшли можливість виділити додаткові кошти, щоб забезпечити термінові потреби, які можуть виникати в період поставок.

 

Раніше Міністерство охорони здоров'я заявляло про постачання міжнародними організаціями ліків для людей з онкологічними захворюваннями на 61 млн гривень 15-22 квітня.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень