МОЗ розпочало поставки ліків для онкохворих дітей. На Рівненщині препарати мають з’явитися до липня

Про це під час засідання Кабінету Міністрів повідомив виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський:

 

- Станом на сьогодні міністерство почало поставки препаратів в регіони згідно з договорами про поставки, які укладені і укладаються з представниками міжнародних організацій. І ми плануємо протягом 2 місяців повністю виконати контрактні зобов'язання і повністю поставити всі препарати в регіони за номенклатурою, яка була затверджена.

 

Шафранський додав, що обласні державні адміністрації знайшли можливість виділити додаткові кошти, щоб забезпечити термінові потреби, які можуть виникати в період поставок.

 

Раніше Міністерство охорони здоров'я заявляло про постачання міжнародними організаціями ліків для людей з онкологічними захворюваннями на 61 млн гривень 15-22 квітня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень