«Мотиватор»: У Львові викладач показує студентам голих жінок за вирішені завдання (ФОТО)

Досить відверті фото

У Львівській політехніці викладач Дмитро Зарбіна оригінально мотивує студентів вивчати математику. За розв'язування завдань учням показують картини оголених чоловіків і жінок.

У мережу потрапило відео з дистанційної пари із дискретної математики. Про це йдеться у сюжеті «Секретних матеріалів».

Як акцентує ведуча:

На іспиті з комп'ютерних наук викладач видав студентам першого курсу білети із зображенням жіночих статевих органів.

На опублікованому відео студенти розпитують викладача, як працюють тести та чому вони не можуть обрати інше зображення.

- Наприклад, на першому запитанні ми могли одразу побачити оголену дівчину.

- Ну і шо. Вас це смущає?

Викладач сказав студенту, що можна обрати іншу картинку, однак при виборі іншої картинки теж були оголошені дівчата, відповідає студент викладачу.  Зарбіна пояснює, що це не порно:

Це релаксаційні картинки, які пов'язані зі зняттям стрессу. Є певна методика, вона винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням.

Діалог потрапив у студентський чат. Його скинули колишній студентці вишу, яка написала пост у фейсбуці, а той наробив розголосу.

Утім решта студентів не згодні з масовим засудженням викладача й тепер збирають підписи на підтримку педагога-новатора. Їх занесуть до ректора вишу, говорить студент Іван Бойко:

Я організував чат в телеграмі, на який за лічені години підписалося тисячі людей, які готові були підтримати викладача. Оскільки він дійсно хороша людина, є дійсно хорошим спеціалістом у своїй галузі і студенти дуже любили його та ходити на його пари.

У колишнього студента вишу Андрія Дмитро Зарбіна вів дві дисципліни. І така методика у викладача уже давно, ніколи не викликала негативу у студентів, а його пари завжди супроводжувала заповнена аудиторія:

Він із тих, кого можна назвати зарядженим та ентузіастом своєї справи. Тому що він намагався урізноманітнити навчальний процесс. Заохотити студентів вивчати предмет, який він викладав. Я ніколи не чув нічого проти Дмитра Дмитровича, що комусь не сподобалося проходження тестів.

В університеті вже збирають комісію, щоб перевірити, чи справді вигадка викладача є японською методикою, й оцінити, чи демонстровані файли були еротикою. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень