«Моральний тиск»: організатор скандального конкурсу на Волині не бачить у ньому жодних проблем (ФОТО/ВІДЕО)

Як і нова власниця поросяти

Доля поросяти, яке ледь не розірвали під час одного з конкурсів на святі у селі Забороль під Луцьком, поки що склалася позитивно. На утримання його забрала мама жінки, яка билася за тварину на скандальному відео:

У поросяти хороший апетит, тому нова власниця прозвала його Жориком-обжориком. У діях доньки вона нічого погано не вбачає:

Ну чого ж занадто - конкурс є конкурс. Тут таке - хто переможе. Як вона його спіймала перша, то й не хотіла відпустити, а там тягнули, - розповідає власниця Алла Ліщук.

Нова власниця Жоріка-обжоріка - Алла Ліщук

Після конкурсу Жорика обстежив ветеринар, який не виявив у нього травм, каже жінка.

Утім через скандал у місцевій сільраді таки вирішили скасувати цей конкурс на День села наступного року. Хоча здивовані, чому цей випадок набув такого розголосу, адже подібні змагання там проводять щороку.

Зараз ви переймаєтеся долею поросяти, а ви не відчуваєте, який тиск моральний і нападки на сім’ї організаторів, сільського голову і тих, хто організовує свято? А там в оргкомітеті було 15 чоловік, які писали сценарій, - зазначив член виконкому Заборольської ОТГ Валерій Міщук.     

 

Нагадаємо, скандал викликав конкурс на дні села Забороль. Селяни виклали в мережу відео, як жінки ледь не розірвали навпіл маленьке порося. За умовами конкурсу, переможцем (і новим власником) вважається той, хто першим зловить тварину. Відео вже «розлетілося» всією Україною, а користувачі соцмереж засудили дії двох жінок, яких назвали «дикунками».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень