Місцеві вибори: закладаємо фундамент нової держави. Перша десятка кандидатів в депутати Рівненської облради від «Слуги Народу»

Місцеві вибори — це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя

Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об'єктів, якими ми користуємось щодня. 

Забезпечивши гідні умови життя на місцевому рівні, ми створимо успішне майбутнє всієї країни. Цей фундамент ми повинні закласти на місцевих виборах 25 жовтня.

Вперше в історії України є реальна можливість вплинути на те, як житиме наше місто, село, район чи область наступні п’ять років. Адже вперше на вибори йде партія, незалежна від місцевих кланів — «Слуга Народу». Вона дала можливість пройти до місцевих рад звичайним, але небайдужим людям, які живуть поруч з нами. Це лікарі, вчителі, підприємці, освічена молодь і громадські активісти, які готові брати на себе відповідальність за майбутнє громади.

«Слуги Народу» ухвалили закон про децентралізацію, давши громадам кошти, повноваження й землю. Створили регіональні стратегії, показавши областям їхні сильні й слабкі сторони та вказавши напрямки розвитку. Впровадили інструменти контролю влади — місцеві референдуми, громадські слухання, народні бюджети, можливість відкликання депутатів, які втратили довіру народу. Розпочали «Велике будівництво» — безпрецедентний для України проєкт з місцевого розвитку.

Нарешті ми маємо ресурс великої національної команди — Президент, Кабмін, Верховна Рада й місцеві депутати працюватимуть разом на розвиток кожної громади, міста, села, регіону, країни.

 • Це означає — в кожній громаді будуватимуть нові дороги, школи, лікарні, медичні заклади, зони відпочинку, спортивні майданчики.
 • Це означає — нові правила, однакові для всіх, та нові відносини між громадами й центром, нові механізми контролю за місцевою владою, нові інструменти народовладдя.
 • Це означає — будувати нові підприємства та створювати робочі місця, залучаючи інвестиції зсередини країни та з-за кордону.
 • Це означає — створювати нову, вищу якість життя для кожного, впроваджуючи позитивні зміни щодня.

Саме на цих виборах вирішується питання: почнемо ми будувати нову країну чи будемо чекати, поки завалиться та, що дісталася в спадок від Радянського Союзу. Піде Україна вперед, чи буде тупцювати на місці, як попередні 29 років. Оберемо ми тих, хто будує, чи тих, хто руйнує.

Від 25 жовтня все буде так, як вирішиш ти!

Перша десятка кандидатів у депутати Рівненської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

 1. Карауш Андрій Петрович. Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Рівнеоблм водоканал”. Директор.
 2. Ліпський Юрій Володимирович. Голова Рівненської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”.
 3. Мариніна Людмила Василівна. Сарненська районна державна адміністрація. Перший заступник.
 4. Грисюк Анатолій Іванович. ТОВ “Радивилівмолоко”. Директор виконавчий.
 5. Шигорева Юлія Сергіївна. Рівненська обласна державна адміністрація. Радник голови Рівненської обласної державної адміністрації.
 6. Стратюк Олег Олександрович. Фізична особа підприємець. (Аграрний сектор).
 7. Подолін Сергій Вікторович. Рівненська обласна державна адміністрація. Перший заступник голови ОДА.
 8. Рашовський Володимир Володимирович. ТОВ фірма “Рекорд”. Директор.
 9. Хомич Наталія Володимирівна. Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради. Начальник.
 10. Шатковська Людмила Степанівна. Рівненська обласна державна адміністрація. Заступник голови адміністрації.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»

Головний сайт

Офіційний Телеграм-канал

Офіційна Facebook-сторінка

Україна — це ти!

* на правах політичної реклами​

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень