Мешканців Рівненщини закликають завтра вийти на вулиці та протестувати проти виборів у Криму

Звернення підготував голова ОДА

Завтра, 18-го березня, у Криму відбудуться так звані вибори президента Росії. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підготував звернення до мешканців Рівненщини, де закликають людей вийти на вулиці, площі, майдани та висловити свій протест на мирних маршах проти незаконних виборів. За звернення напередодні проголосували на сесії обласної ради.

Заступник голови облради Олексій Бучинський попросив внести у звернення його правки, зокрема: закликати мешканців Рівненщини, які будуть на той час в містах, де розташовані російські консульства, блокувати процес голосування в дипустановах. Крім того, чиновник попросив прибрати зі звернення слова про проросійські політичні сили:

На жаль, нині окремі політичні сили на радість «московським вождям» хочуть показати, що в Україні не все гаразд, немає миру, немає єдності.

Звернення включно з правками на сесії погодили. На марші закликають вийти об 11 годині. Зауважимо, що в Україні сьогодні вже заборонили росіянам голосувати в консульствах.

Стеж за нашими новинами у  Telegram   

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень