Мер Рівного поскаржився, що МЕГУ не віддає дитсадок на Північному

Хоча є відповідне рішення суду

Як ми писали, влада міста виграла суд про повернення в комунальну власність довгобуду дитсадка на вулиці Коновальця, 16, що у мікрорайоні Північний. Досі це приміщення належало МЕГУ, який купив його ще у 2007 році, щоб зробити приватний дитсадок, однак так цього і не зробив. Тому влада міста договір продажу через суд скасувала.

Але, як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, керівництво університету досі не поставило підпис на документі про передачу місту дитсадка:

Мене у цій ситуації хвилює лише одне: коли МЕГУ поставить підпис на те, щоб забрати дитячий садок, тому що переходить уже всі межі. Є рішення суду. І напевно, виконавча служба повинна втрутитися. Тому що є домовленість на всіх рівнях: і з обласною адміністрацією, і мені особисто, наприклад, телефонував міністр Мінрегіонбуду Зубко, питав саме про цей дитячий садок, у мене була з ним розмова. Держава готова дати кошти на його відновлення. Шкода втратити ці кошти.

За словами міського голови, як тільки дитсадок передадуть у комунальну власність, місто зможе подавати заявку на фінансування його відновлення з Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, що МЕГУ, у свою чергу, вимагає від влади міста повернути йому 8 мільйонів гривень, потрачених на довгобуд дитсадка. І має рішення суду щодо цього на свою користь. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень