ON-LINE

Мер Рівного поскаржився, що МЕГУ не віддає дитсадок на Північному

п'ятниця, 13 липня 2018
Хоча є відповідне рішення суду

Як ми писали, влада міста виграла суд про повернення в комунальну власність довгобуду дитсадка на вулиці Коновальця, 16, що у мікрорайоні Північний. Досі це приміщення належало МЕГУ, який купив його ще у 2007 році, щоб зробити приватний дитсадок, однак так цього і не зробив. Тому влада міста договір продажу через суд скасувала.

Але, як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, керівництво університету досі не поставило підпис на документі про передачу місту дитсадка:

Мене у цій ситуації хвилює лише одне: коли МЕГУ поставить підпис на те, щоб забрати дитячий садок, тому що переходить уже всі межі. Є рішення суду. І напевно, виконавча служба повинна втрутитися. Тому що є домовленість на всіх рівнях: і з обласною адміністрацією, і мені особисто, наприклад, телефонував міністр Мінрегіонбуду Зубко, питав саме про цей дитячий садок, у мене була з ним розмова. Держава готова дати кошти на його відновлення. Шкода втратити ці кошти.

За словами міського голови, як тільки дитсадок передадуть у комунальну власність, місто зможе подавати заявку на фінансування його відновлення з Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, що МЕГУ, у свою чергу, вимагає від влади міста повернути йому 8 мільйонів гривень, потрачених на довгобуд дитсадка. І має рішення суду щодо цього на свою користь. 

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного