Люди почали добровільно забирати незаконні гаражі: у Рівному триває демонтаж споруд (ФОТО)

Віталій Герман анонсував і знесення шиномонтажу

У Рівному триває процес звільнення дворових територій від незаконно встановлених споруд. Сьогодні гаражі зносять на вулиці Буковинській. Прикметно, що цього разу двоє власників самі забрали свої споруди, говорить заступник міського голови Віталій Герман:

- На Буковинській є сім незаконно встановлених гаражів, які, відповідно до рішення виконкому, мають бути демонтовані. Вчора добровільно було два демонтовано, сьогодні ми забираємо п’ять.

Люди погодилися що вони незаконно встановлені, забирають речі. У різних куточках міста працюємо. Виконуємо рішення виконавчого комітету і рішення міського голови.  

Нагадаємо, це вже третій демонтаж цього року. Усього на 2019-й запланували знесення 269 об’єктів, 17 з яких уже прибрали. Між тим Віталій Герман анонсував безпрецедентну подію – найближчим часом візьмуться за знесення шиномонтажу на вулиці Макарова, який зайняв частину тротуару.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень