Люди почали добровільно забирати незаконні гаражі: у Рівному триває демонтаж споруд (ФОТО)

Віталій Герман анонсував і знесення шиномонтажу

У Рівному триває процес звільнення дворових територій від незаконно встановлених споруд. Сьогодні гаражі зносять на вулиці Буковинській. Прикметно, що цього разу двоє власників самі забрали свої споруди, говорить заступник міського голови Віталій Герман:

- На Буковинській є сім незаконно встановлених гаражів, які, відповідно до рішення виконкому, мають бути демонтовані. Вчора добровільно було два демонтовано, сьогодні ми забираємо п’ять.

Люди погодилися що вони незаконно встановлені, забирають речі. У різних куточках міста працюємо. Виконуємо рішення виконавчого комітету і рішення міського голови.  

Нагадаємо, це вже третій демонтаж цього року. Усього на 2019-й запланували знесення 269 об’єктів, 17 з яких уже прибрали. Між тим Віталій Герман анонсував безпрецедентну подію – найближчим часом візьмуться за знесення шиномонтажу на вулиці Макарова, який зайняв частину тротуару.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень