«Люди не можуть навіть придбати ліки»: жителі села на Рівненщині благають про допомогу (ФОТО)

Ще кілька сіл поблизу залишились відрізаними від світу

Село Золотолин, що на Костопільщині, через негоду опинилося у повній безвиході.

Вже кілька днів дорога туди переметена і всі звернення місцевих жителів й прохання про допомогу жодного результату не дали. Про це повідомляє онлайн-видання Вісті Рівненщини.

Люди не мають можливості навіть придбати ліки. Про критичну ситуацію в селі розповіла місцева жителька Любов Шевчук.

Дороги взагалі немає третій день.

 

Чоловік їхав із роботи і не доїхав - зараз живе в сусідньому селі. Машиною не можна проїхати, кіньми - також. Діти хворіють, не можна проїхати в місто за ліками.

 

І який день вони нічого не роблять! Вже дзвонили кругом, тільки обіцянками годують. І маршрутки не ходять. Ми розуміємо, що ми окраїна району, але проїхати раз у три дні можна! Влада відсутня, де вони всі поділися. Чистять тільки приміські села, - пише жінка.

Водночас, побачивши допис пані Любові у Фейсбук, відгукнулися й жителі інших сіл.

Виявляється, на Костопільщині відрізаними від світу нині є чимало населених пунктів. Пишуть про Мащу, Трубиці, Моквинські Хутори, Погулянку, Жильжу та інші.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень