ON-LINE

Лише два кандидати у народні депутати від Рівного підтримують чесні вибори — Ковальчук і Курсик (ФОТО/ВІДЕО)

понеділок, 01 липня 2019

Лише два кандидати у народні депутати від Рівного (виборчий округ № 152) підтримують проведення чесних виборів та підписали відповідний Меморандум. Олександр Ковальчук від партії "Слуга Народу" та Олександр Курсик від "Батьківщини" заприсяглися проводити вибори відкрито, не порушувати виборче законодавство та  протидіяти "чорному піару".

Решта 12 кандидатів на підписання меморандуму не прийшли, і про своє бажання його підписувати жодним чином не повідомили.

За словами кандидатів, які підписали Меморандум, таким чином вони підтвердили свою рішучу готовність координації зусиль та спільні дії щодо захисту прав громадян на вільні, демократичні вибори народних депутатів, професійно, правдиво і добросовісно боротися за голоси виборців. 

Не підписали Меморандум самовисуванці Святослав Євтушенко, Роман Алексійчук, Микола Бляшин, Михайло Кириллов, Роман Коваль, Олексій Муляренко, а також висуванці від політичних партій "Опозиційний блок" Людмила Коршунова, "Разом сила" Руслан Левчик, "Сила і честь" Роман Марков, "Опозиційна платформа – за життя" Микола Ніколайчук, ВО "Свобода" Олег Осуховський та "Радикальна партія Олега Ляшка" Роман Стасюк.

- Думаю, виборці самі вирішать, хто виступає за чесну і відкриту політику без використання “фейків”, маніпуляцій, “чорного піару”, а хто ні, і кому вони зможуть довіряти та за кого віддати свій голос, - зазначив Олександр Ковальчук.

Політична агітація.

Теги: Вибори

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного