Коронавірус може протікати безсимптомно: медики назвали 5 прихованих ознак (ФОТО)

Не виключено, що ви їх мали і перехворіли короною ще раніше

Медики стверджують, що коронавірус у деяких пацієнтів може протікати безсимптомно або симптоми можуть бути змазаними та прихованими.

Деякі ознаки маскують коронавірус зовсім під інші захворювання, пише РБК Україна.

Як розповіли вчені з Оксфордської школи у Великобританії, є п'ять ознак, які можуть насторожити людину і запідозрити інфікування коронавірусом.

Одна з ознак – це втрата смаку і нюху і її вже включили в список симптомів. Однак іноді втрата смаку і нюху є єдиною ознакою того, що людина підхопила COVID-19.


Другою ознакою вчені назвали проблеми з травленням і це не пов'язано з раціоном харчування або конкретними продуктами. Може бути діарея, нудота, розлад шлунку і навіть блювота.

Третя ознака – запалення слизової оболонки очей (кон'юнктивіт). У пацієнтів відзначаються й інші особливості – в органах зору з'являються червоні плями та жилки в очах можуть змінити своє забарвлення.


Четверта ознака – безпричинна втома. Як зазначають медики, втома виникає не від фізичної роботи й супроводжується повним занепадом сил. Втома може супроводжуватися сильною сонливістю і неприємними відчуттями у вигляді ниття по всьому тілі.
 

П'ята ознака – шкірні прояви у вигляді кропив'янки, почервоніння, відчуття обмороження або вогнища алергічних реакцій. Зазвичай ці явища з'являються без видимих причин і можуть зникати протягом двох діб.

Інші джерела припускають, що коронавірус вразив вже до 50% населення Великої Британії. При цьому, в більшості з цих людей перебіг хвороби був малопомітним.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень