«Це брехня, це підтвердив суд»: депутат Рівнеради домігся вибачення від ексдиректора парку Шевченка

«Кожен має відповідати за сказане»

Депутат Рівненської міської ради Святослав Стельмащук через суд домігся вибачення від парку ім. Шевченка. Екскерівник Андрій Черепанов звинуватив Стельмащука у бажанні захопити частину землі парку. Скандал стався у листопаді 2019 року. 

Тоді Святослава Стельмащука призначили головою депутатської комісії, яку створили з його ж ініціативи, аби перевірити ефективність роботи директора парку Андрія Черепанова. Окрім занедбаного, на думку депутата, стану території, має претензії Святослав Стельмащук і до розміщення в парку тимчасових споруд. 

Тодішній керівник парку ім. Шевченка звинуватив голову тимчасової комісії, депутата Стельмащука, що той хоче захопити землю парку, щоб її забудувати.

У скандал втрутився попередній міський голова Володимир Хомко. Очільник міста звільнив директора парку Андрія Черепанова, на його місце призначили Олексія Хмилецького. Своєю чергою, Святослав Стельмащук звернувся до суду із позовною заявою про захист честі, гідності, ділової репутації шляхом спростування неправдивої інформації, яка була поширена директором парку Андрієм Черепановим.

Парк за керівництва Черепанова не розвивався і він звинуватив перевіряючі комісії у бажанні захопити частину землі парку. Це брехня, це підтвердив суд, - підкреслив Святослав Стельмащук.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень