Нові тролейбуси, ремонти та «Зелена хвиля»: що планують у Рівному

Про транспортні проблеми міста, які потрібно вирішити, розповідає заступник міського голови Сергій Васильчук

Розв'язання транспортних проблем належить до пріоритетних напрямів роботи міської влади. Що планується зробити в цьому році, ми поцікавилися у профільного заступника міського голови Рівного Сергія Васильчука.

Так, у цьому році міська влада планує закупити 4 нових тролейбуси, закласти у бюджеті 2 мільйони гривень на реконструкцію контактної мережі, оскільки вона зношується через навантаження - щодня на лінії виходить у середньому 70 тролейбусів.

Крім того, мільйон потрібен на обладнання мийки для електротранспорту. Оскільки нинішня мийка застаріла та не може мити транспорт з низькою підлогою. Транспортникам доводиться мити їх вручну, каже Сергій Васильчук. Мільйон гривень проситимуть з міського бюджету і на ремонт транспортних підстанцій.

Також Сергій Васильчук наполягатиме на запуску у Рівному «зеленої хвилі». Це система світлофорів, яка надаватиме перевагу в русі тролейбусам.

Для цього треба встановити нові світлофори в центрі та біля пивзаводу, щоб відразу адаптувати їх під «зелену хвилю». Водночас і далі працюватимемо над питанням освітлення пішохідних переходів, щоб людям було безпечніше переходити дороги.

Сергій Васильчук

Водночас, в міській раді шукають інвестора, який придбав би екологічні автобуси, подібні до тих, які їздять на 1-му маршруті, говорить Сергій Васильчук.

Ми поступово забираємо з вулиць міста маломісткі автобуси, передусім ті, які дублюють маршрути. Так, скажімо, якщо п’ять років тому у нас курсувало майже 400 маршруток, то нині їх число зменшилося до 280.

Крім того, на порядку денному питання транспортного сполучення з Тинним.

Раніше ми розглядали можливість пустити сюди тролейбуси з можливістю автономного ходу. Але втілення цього проєкту вимагає багато затрат. Тому зараз розглядаємо інший варіант.

 

А саме вивчаємо питання запуску, як про це просять мешканці Боярки та Тинного, великогабаритних екологічно чистих автобусів, які курсували б, скажімо, з Тинного до зоопарку. Певен, що такий маршрут був би вигідним як для пасажирів, так і перевізників, має перспективи рентабельності.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень