Катастрофічні цифри – більшість українців вважає, що шкільна освіта під час карантину «провалилася» (ОПИТУВАННЯ)

Такої думки дотримується три чверті опитаних

Напередодні презентували результати соціологічного дослідження «Освіта в Україні: як українські школи пережили перші хвилі карантину». Опитування провів Український інститут майбутнього в партнерстві з «Нью Імідж Маркетинг Груп». За його результатами:

 72% опитаних вважають, що перехід на дистанційну освіту відчутно або частково знизило якість шкільної освіти, - сказав виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

На думку фахівця, це катастрофічна цифра, яка свідчить, що школи не змогли переформатуватися у період карантину. При цьому особливо погано те, що йдеться не про початок впровадження карантину у березні/квітні 2020 року, а загалом за рік дії карантинних обмежень.

Лише 9% респондентів вважають, що в якості освіти нічого не змінилося, а 9% оптимістично переконані, що ситуація покращилася.

На думку Вадима Денисенка, якщо не вживати якихось заходів щодо покращення ситуації вже зараз, то найбільш болісно її наслідки на собі відчують ті, хто навчається в останньому та передостанньому класах школи й готуються до вступу.  

Онлайн-дослідження проведено Українським інститутом майбутнього в партнерстві з «Нью Імідж Маркетінг Груп» із 25 лютого до 4 березня 2021 року. В опитуванні взяли участь 1 353 респондентів. Статистична похибка складає 3,5%.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень