Івлєєва з «Орла і Решки» емоційно показала дівчат, які танцюють під реп (ВІДЕО)

З науковою точністю

Популярна телеведуча Настя Івлєєва з українського проєкту «Орел і Решка» висміяла дівчат, які знімають сторіз під треки реперів.

Перш ніж почати свій дикий танець, сповнений ненависті до вищезгаданого типу дівчат, Івлєєва «зробила» собі груди і попу, напхавши рушники під топ і в джинси, а також організувала на голові кучерики, передає Politeka.net.

Образ вона доповнила інстаграмним фільтром на обличчі. Далі вона зробила тупий пафосний вираз обличчя і почала «гицати».

 
 
 
 
 

 

Відзначимо, що процес приготування до самої пародії Настя також показала на записі, який пізніше і з'явився на її сторінці в Instagram.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень