Інформацію про школи та садочки Рівного можна буде знайти на мобільному сервісі

У Рівному ініціюють впровадження мобільного сервісу на основі відкритих даних шкіл та дитячих садків

Сервіс GOOD SCHOOL – це портал відкритих структурованих даних про дитячі садки та школи 5 міст України. Він дасть можливість мешканцям міста не лише отримати, а й порівняти інформацію про освітні заклади чи прослідкувати зміни.

Задача сервісу – зібрати інформацію, яка стосується навчання, перебування дітей в школах чи дитячих садочках, які потреби у них є, чи в безпечному районі знаходиться навчальний заклад і як до нього дістатися. Також він дозволить комунікувати батькам і бути в курсі усіх процесів, що відбуваються в навчальному закладі, - розповідає один з ініціаторів, громадський активіст, викладач РДГУ та Острозької академії Антон Шинкарук.

Спершу сервіс планують поширити по школах 5 пілотних міст - Рівне, Вінниця, Черкаси, Суми, Дніпро. Наступний етап - поширення по дитсадках, а також школах інших міст України.

Наразі сервіс GOOD SCHOOL – лише ідея. Ініціативна група GOOD SCHOOL подала його на конкурс міських сервісів Apps4Cities Challenge, де наразі триває перший етап голосування. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень