Хворих на грип та ГРВІ у поліклініці № 2 удвічі більше, ніж торік

[media=52844]

У січні цього року до Рівненської міської поліклініки № 2, яка обслуговує центральну частину міста, вже звернулося удвічі більше хворих на грип та ГРВІ, ніж за цей же період 2015 року. Про це повідомив головний лікар поліклініки Олег Шрам:

- Порівнюючи з минулим роком, ситуація по грипу значно гірша. Так, у минулому році за січень було 221 випадок ГРВІ та грипу, цього ж року, станом на 18 січня, вже 451 випадок захворювань на грипоподібні захворювання та ГРВІ. Це з тих, які зверталися, ми не можемо констатувати про всіх інших.

Головний лікар поліклініки також зазначив, що у п’яти хворих – пневмонія, грип діагностовано у 84-х пацієнтів, 367 осіб хворіє на ГРВІ (гостру респіраторну вірусну інфекцію).

Зауважимо, що у Рівному прогностичний тижневий епідпоріг перевищено майже на половину. За повідомленням міського відділу Держсанепідслужби України, всього у Рівному минулого тижня на ГРВІ та грип захворіло понад 3200 осіб.

Медичні працівники застерігають громадян від самолікування та закликають одразу звертатися до лікаря, якщо захворіли.

[media=52811]

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень