Хворі з коронавірусом лежатимуть на «кактусах, доларах і квітах» у щойно відкритому відділенні Львова (ФОТО)

Постільна білизна різна, але головне, що вона є!

У Львові презентували нове відділення для пацієнтів з коронавірусною інфекцією, яке підготували за 12 діб безперервного ремонту.

Там є 7 палат на 50 ліжок. Їх облаштували меблями, кисневими концентраторами для кожного пацієнта, переносними рентген-апаратами, апаратами УЗД, моніторами пацієнта, шприцевими помпами. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив головний лікар львівської лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук. Зокрема, він написав такий пост:

Ми відкрили нове ковідне відділення‼️ Результат 12 діб безперервного ремонту

Усе необхідне для того, щоб допомагати людям одужувати є!

Проведено гарячу воду, якої не було 10 років, встановлено дві душові кабіни, відновлено сполучення із харчоблоком. Уже починаємо розміщувати пацієнтів на першому поверсі. Разом з тим темп робіт не збавляємо. Маємо у найстисліші терміни завершити і другий поверх!

З цим відділенням Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова матиме додаткових 350 місць для лікування пацієнтів з COVID-19. Загалом їх буде 650!!! 

Це означає, що ми не зачинимо двері перед жодним львів'янином, який потребуватиме госпіталізації. Ми не допустимо, щоб люди помирали через відсутність ліжок. Ми будемо рятувати кожного!
Дякую усім, завдяки кому цей проект втілився в життя!

Це міський голова Андрій Садовий, соціально-відповідальний бізнес: найбільші забудовники Львова, які зробили усе своїм коштом, а також компанії, які допомагали нам закуповувати обладнання.

Окрема подяка звичайним львів'янам, які, свого часу опинившись у нас на лікуванні і побачивши тяжку працю лікарів і брак обладнання, підтримали нас фінансово.

Для нас це дуже цінно! Дякую, що ви у нас є! Працюємо далі!

[media=205725][media=205727][media=205730][media=205732][media=205731][media=205726][media=205729][media=205728][media=205733][media=205724]

Цей пост уже побачили тисячі користувачів соцмережі. І, звісно ж, були ті, хто різко розкритикував такі палати, мовляв, тісно, немає вентиляції, а постільна білизна взагалі не білого кольору. 

Андрій Смолинець Смішно. Ви хоча б відгородили одне ліжко від іншого шторками, щоб хворі один одного не заражали. Чи то так складно додуматись

 

Tetiana Pidtserkovna За нормами,постіль повинна бути білою,ну хочаб вже світла однотонна,тільки тоді видно, що вона чиста!

 

Tetiana Halych кисень де? ліжко і постіль!

 

Наталія Хохлова Усі нові ліжка?

 

Anna Iatsyshyna Де ширми? Де апаратура біля кожного ліжка? Де вентиляція? Як в найдешевшому хостелі наставили тісно ліжка. Добре, що концентратори хоч є.

P. S. Проте, напевно, хворому, який задихається, краще лежати на постільній білизні яскравого кольору у такому відділенні, аніж помирати вдома, коли відмовлять у госпіталізації.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень