Хлопець помирав від голоду на очах у матері. У 19 років він важить менше 40 кілограмів (ВІДЕО)

Трагедії на Сумщині вдалося запобігти

Під Сумами 19-річний хлопець перестав їсти й протягом трьох місяців повільно згасав на очах своєї матері та вітчима, які не підпускали до нього лікарів. Сергій настільки схуд, що вже не міг рухатись і навіть говорити. 

На сполох забив лікар, який часом приїздить до батьків у Миропілля.  Соціальні працівники та медики швидкої ледь не відбивалися від матері хлопця, аби забрати його на лікування, розповідають у сюжеті ТСН.

Він був у важкому стані. Годували його через зонд. Сьогодні вже попросив сам їсти, - розповіла сімейний лікар Тетяна Тряпіцина.

Місцеві жителі розповідають, що мати хлопця – Ольга, намагалася тримати сина «біля себе» - у перший клас він пішов тільки в 8-річному віці, а на випускному класі вона перевела Сергія на дистанційне навчання. Сусіди говорять, що ще навесні Сергій виглядав як звичайний підліток: займався спортом, грав у шахи. А худнути почав близько пів року тому, а згодом й зовсім перестав виходити з дому.

Мати Сергія всім називала різні причини: то він перебірливий в їжі, то в інтернеті дізнався про дієту, у нього рак горла, у нього заворот кишок, така патологія, йому зробили щеплення - то ж зараз такий стан.

Коли хлопця госпіталізували, він важив менше ніж 40 кг (при зрості 170 см). Від виснаження Сергій вже не рухався і не розмовляв.

Мати хлопця натомість звернулася на урядову лінію і стала погрожувати подати на медиків до суду за те, що насильно забрали сина до медустанови. Жінка категорично не згодна з діагнозом, що це була елементарна кахексія - харчове недоїдання.

Як пояснив вітчим Сергія Олексій Анненків, хлопець просто почав голодувати, і останнім часом міг тиждень взагалі нічого не їсти.

Наразі Сергій у лікарні. Медики відзначають позитивну динаміку, й запевняють наразі Сергій повертатися додому не поспішає й навіть написав розписку, що лишається у лікарні. 

Матеріали ТСН

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень