ON-LINE

Гучні заяви під тропічним деревом: бізнес-форум у Рівному проводять під триметровою пальмою (ФОТО)

п'ятниця, 23 листопада 2018
Гройсман не прибув, зате приїхали поляки та білоруси

Ось власне і пальма

У Рівному триває міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне 2018». Захід проходить у 7-му корпусі Національного університету водного господарства і природокористування на вулиці Карнаухова. Приміщення примітне тим, що у вестибюлі стоїть жива пальма.

Під її гілками організатори розташували великий монітор, на який транслюють збільшене зображення спікерів. Тема форуму – енергозбереження.

На захід мав прибути прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Утім, його не було. Сьогодні зранку ВР ухвалила Державний бюджет на 2019 рік, тому в голови уряду з'явилися справи важливіші.

Зате, як і планувалося, сюди прибули гості з-за кордону та представники бізнесу, який розвиває енергозаощаджувальні технології в Україні.

Коридор 7 корпусу НУВГП. Форум проводять у вестибюлі.

Докладніше розповідає один з організаторів форуму, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

Мета нашого форуму - з одного боку, перейняти досвід країн, які набагато нас випереджають. Захід міжнародний – на ньому є гості з Польщі та Білорусі. Мета заходу - отримати досвід від країн, які просунулися набагато далі, ніж ми у цій сфері (енергозбереження, - ред.).

Передій план - голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Сергій Паладійчук усміхається позаду. Саме він є організатором форуму з боку міської ради.

З іншого боку, дати можливість нашим людям дізнатися про нові технології. І третє – розповісти нашим людям, які перспективи нас чекають в найближчі 2-3 роки.

Секретар міськради неодноразово нагадував, що Рівне – перше місто в Україні за використанням кредитів на енергоощадження.

Безпосередньо під час форуму представник IFC (міжнародна фінансова корпорація, - ред.) розповіла про запуск Фонду енергоефективності. З нього і фінансуватимуть відповідні заходи у наступному році.

Молодий учасник форуму розглядає предмети на виставці енергозберігаючих технологій. На цьому столі - світлильники.

Міський голова Володимир Хомко доповів про заходи енергоефективності в місті. Навів статистику, що за кілька років Рівному вдалося в кілька разів скоротити споживання газу:

Всі комунальні установи міста опалюються власними котельнями. Усі - на альтернативних джерелах опалення. Газу не використовує жодна комунальна установа.

Володимир Хомко справа за трибуною - в оригінальному розмірі. Володимир Хомко зліва - у збільшеному вигляді. Доповідає про ситуацію з енергозбереженням у Рівному та про перспективи розвитку енергоефективності.

Крім того, очільник обласного центру заявив, що споживання газу у Рівному до 2021 року планують скоротити втричі - до 30 млн кубометрів/рік.

Форум триватиме два дні – 23 та 24 листопада.

У перший день учасники обговорюватимуть загальні тенденції енергозбереження в Україні. Наступного дня представники фірм, які займаються енергоощадними технологіями, ділитимуться досвідом.

Сергій Паладійчук каже, що місто планує вдруге провести такий форум наступного року. Тільки більшого масштабу.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного