Гроші зникають зранку: українка розповіла, як з її картки вкрали кошти (ФОТО)

Що робити і що відповів Банк?

Поки мешканка Івано-Франківська спала, з її особистого рахунку зникли гроші. У банку розповіли, як вберегтися від таких крадіжок. 

Як повідомляється,

В редакцію «Галки» звернулася читачка Марина З.


Вона розповіла, що вранці сьомого травня побачила в телефоні СМС про дві операції з покупки в інтернеті загальною сумою у 600 гривень.
 

Покупки були здійснені о шостій ранку, коли жінка спала. Жодних СМС-підтверджень для операцій від ПриватБанку не надходило.

Франківка одразу звернулася на гарячу лінію банку, аби там вжили заходів і захистили її кошти.

Проте, там лише запропонували виготовити картку з кращим рівнем захисту та порекомендували звернутися у поліцію. Правоохоронці ж зареєстрували заяву жінки про крадіжку.

Однак вона обурена бездіяльністю ПриватБанку.


Каже, очікувала, що операцію, яку вона не здійснювала (йшлося про погашення кредиту в іншій установі), відмінять, а гроші повернуть.

У ПриватБанку ж відповіли, що розслідувати зникнення коштів може тільки Національна поліція, а установа надасть правоохоронцям усі потрібні документи.

Крім того, відповідь містила такий текст:

Якщо у власника картки є підозра щодо вчинення стосовно нього шахрайських дій по підозрілим транзакціям, ПриватБанк рекомендує максимально швидко звернутись на гарячу лінію клієнтської підтримки 3700 та заблокувати картку, а також негайно звернутись із заявою у поліцію. В рамках відкритого кримінального провадження банк надасть усі необхідні дані для розкриття справи.


Нагадуємо клієнтам про правила безпеки при використанні банківських карток, при купівлях в інтернеті, під час користування смартфоном та методи протидії шахраям – з ними можна ознайомитися на нашому сайті ТУТ.


Для безпеки на всіх картках встановлюється інтернет-ліміт – сума, понад яку не можна витратити з картки протягом календарного місяця (ліміт діє тільки для ризикових операцій в Інтернеті).


Першого числа кожного місяця ліміт буде оновлюватися, і вам знову буде доступна для оплати зазначена сума. Установити або змінити інтернет-ліміт ви можете в будь-який час у Приват24 (меню «Мої рахунки» > «Керування карткою/рахунком» > «Оплата в Інтернеті»).


Ви в будь-який момент можете змінити ліміт або відключити можливість оплати в Інтернеті (для ризикових операцій)”, – додали в установі.

До слова, в поліції кажуть, що шахрайські дії з картками зазвичай відбуваються удосвіта – коли власники грошей сплять і не мають можливості оперативно заблокувати зняття коштів.

Скоріш за все, це роблять злочинці, котрі володіють даними картки, в тому числі CVV кодом.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень