Готуємося до світового прибирання: Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку пройде на Рівненщині

До участі в ньому запрошують охочих

Громадська організація «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України проведе в області онлайн регіональний етап VI Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку.

Відбудеться це 27 травня з 14:00 до 15:30 за допомогою програми ZOOM з трансляцією у Фейсбук на сторінці організації «Let’s do it Ukraine» .

Як розповів один з організаторів форуму Сергій Щербатюк, на форумі спікери з числа бізнесу, волонтерів, представників екологічних організацій, ОТГ, муніципалітетів поділяться своїми напрацюваннями і планами на теми сталого розвитку, екології, молодіжної політики, волонтерського руху. Розкажуть, як впливає на це все пандемія коронавірусу тощо. 

"Глядачем форуму у Фейсбуку може стати будь-хто, а щоб стати спікером - треба зареєструватися. Глядачі теж можуть реєструватися за цим посиланням, щоб могти потім отримувати додаткову інформацію.

 

Навіщо ми проводимо форум? Щоб запросити людей 19 вересня на акцію зі світового прибирання, яку влаштовують, щоб звернути людей на проблеми екології", - пояснив Сергій Шербатюк

До речі, такі регіональні форуми проходитимуть у різних областях України до 5 червня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень