Готовий порізати вени: українському політв'язню не віддають посилку з життєво важливими ліками вже місяць

Йому необхідно приймати медикаменти щодня, адже в нього хворі нирки

Проукраїнський активіст з Криму Олег Приходько, якого утримують в російському СІЗО, заявив, що поріже собі вени, якщо йому не віддадуть ліки. Їх майже місяць тому передала для нього сім'я.

Про це він заявив на засіданні в Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону, яке перенесли на 1 жовтня, пише «Кримська солідарність» на сторінці у Facebook.

Я вимагаю дати належні мені речі! Всі мої скарги підуть до Європейського суду через моїх адвокатів! Якщо протягом тижня мені не дадуть ліки, я вени переріжу, обіцяю, - заявив Приходько.

Крім того, Приходько скаржиться на погіршення умов утримання.

Його перевели в маленьку камеру і, як вважає підсудний, поселили разом зі «стукачем», - повідомляє Кримська солідарність.

За словами його адвоката, таким чином на Приходька тиснуть через його неодноразові скарги на відсутність медикаментів, які йому необхідно приймати щодня, бо має хворі нирки.

Нагадаємо, що Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин. Утримувався в спецблоці СІЗО Сімферополя.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень