ON-LINE

Гороскоп на 8 серпня

середа, 07 серпня 2019

ОВНИ

Утримайтеся від критики. Направте свої зусилля на роботу та кар'єрний успіх. Овен, який планує зміни в особистому житті, не повинен поспішати зі своїми рішеннями.

ТЕЛЬЦІ

Можливі невеликі непорозуміння з друзями або рідними. Не починайте суперечок, бо вони можуть перерости у серйозний конфлікт.

БЛИЗНЮКИ

Вам буде важко орієнтуватися у вирі подій, якими буде наповнений цей день. Цілком можливо, що ваші плани змінять особисті обставини, але до вечора все стабілізується.

РАКИ

Не женіться за своїми мріями й довіряйте лише тому, що бачите на власні очі. Не слухайте чужих порад, довіряйте своїй інтуїції.   

ЛЕВИ

Новий день принесе суперечливі новини. Не намагайтеся одразу аналізувати цю інформацію. Якщо є можливість, то перенесіть на деякий час прийняття важливого рішення. Зорі пророкують успіхи у фінансових питаннях - деякі Леви зможуть збільшити свій прибуток, використовуючи незвичайну ідею.

ДІВИ

Цього дня покладайтеся лише на себе. Найімовірніше, ваші рідні зосередяться на собі й не зможуть вчасно вам, при потребі, допомогти. А ось кохана людина весь свій час буде готова приділяти вам. Цей день ідеально підходить для зміцнення особистих стосунків.

ТЕРЕЗИ

Згадайте свої колишні досягнення. Існує ризик депресії, тому нагадування про ваші успіхи буде доречним.

СКОРПІОНИ

Ви не повинні жертвувати собою заради інших. Ніхто не оцінить вашої надмірної відданості цього дня. Буде краще, якщо ви присвятите свій час для вирішення особистих питань.

СТРІЛЬЦІ

Вас щось постійно відволікатиме від справ. Протягом дня чекайте великої кількості телефонних дзвінків, повідомлень і зустрічей. Ви зможете відновити емоційний баланс за допомогою кількох годин тиші та самотності.

КОЗЕРОГИ

Зорі забороняють вам проявляти егоїзм у стосунках з коханими. Будьте обережні, щоб уникнути нудьги, стереотипів і одноманітності у вашому особистому житті. У іншому все цього дня буде добре. У вас є шанс на успіхи у бізнесі або мистецтві.

ВОДОЛІЇ

Не думайте про минуле. Сконцентруйтеся на тому, що відбувається тут і зараз. Вас чекає день, коли у ваших романтичних стосунках відбудуться великі зміни. Не бійтеся розірвати невдалі стосунки або сказати партнеру про те, що вас не влаштовує.

РИБИ

Цього дня вам не треба боятися проявити трохи гордості у професійних і ділових ситуаціях. Не бійтеся образити своїх колег, відмовивши їм у чомусь. Якщо ви зосередите всю енергію на конкретному проекті, то досягнете вражаючих результатів.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного