«Гопак» і «Червона калина», - як люди на Рівненщині самі відремонтували і прикрасили зупинку (6 ФОТО)

«Раніше там і стояти поряд було страшно»

Село Перевердів на Млинівщині не надто часто потрапляє на шпальти видань, хоча саме там люди показали приклад справжньої роботи гуртом на благо всієї громади.

Як пише Анатолій Мельник

 Ось такий оригінальний вигляд тепер має автобусна зупинка в с. Перевередів!

Завдяки місцевим жителям, а саме Білецького Сергія, Десяка Романа, Зелемського Олександра, Сімйохіна Романа, а також Олейника Олександра – завгоспа дитячого садка «Калинка» с.Береги та Дейнеки Михайла – завгоспа Берегівського гімназії було здійснено оббивку старої штукатурки та мозаїки, укладання руберойдом на даху, штукатурку стін клеєм, грунтування та фарбування снєжкою.

[media=191235][media=191239]

Безпосередньо малюнок на зупинці виконали директор Млинівської художньої школи – Довгалюк Юрій, викладач художньої школи – Ковальська Ірина та жителька Млинова, студентка 2 курсу Львівського мистецького коледжу імені Івана Труша – Дячук Лідія.

[media=191238] [media=191234]

Також, дякую за допомогу місцевим жителям Ковальчуку Андрію, Кавецькому Борису, Косовюку Сергію та Ткачуку Володимиру. Дані роботи стали можливі завдяки фінансовій допомозі керівництва кафе – бару «Левада» с. Перевередів.

[media=191236] [media=191230]

Значну допомогу в організації даних робіт Берегівському старостинського округу надав депутат Млинівської селищної ради – Мельник Ігор.

[media=191232] [media=191233]

Щиро дякую усім мешканцям громади, які підтримують корисні ініціативи та роблять усе, щоб життя в громаді було кращим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень