Гонщик із Рівного потрапив у лікарню після того, як став віцечемпіоном у Латвії (ФОТО)

Окрім 18-річного Марка Левішина, у змаганнях стартували ще два рівненських гонщики — Станіслав Мельничук та Назар Федорчук.

У неділю, 18 серпня, гонщики «Локомотиву» (Даугавпілс) були кращими на власному треці. В юніорському заліку 1-е місце посів Олег Михайлов, 2-е дісталося Марку Левішину, 3-є Ернесту Матюшоноксу.

[media=153533] [media=153532]

Потрібно зазначити, що Марко Левішин фінішував лише у 3-х з 5-ти заїздів та виборов 8 очок (2, 3, 2).

Однак в очній суперечці з Олегом Михайловим допустив важке падіння. В результаті Марко Левішин травмувався. Його госпіталізували.

Марко Левішин так прокоментував ситуацію:

- Ми боролись з Михайловим. Олег почав мене у віражі вивозити й заднім колесом в‘їхав в моє переднє, після чого мене вирівняло і прямим мотоциклом понесло в борти. Перегони далі не продовжував, бо забрали в лікарню. З ногою проблеми, забій голінкостопа. Лікар сказав, що маю міцні кістки.

Минулого тижня протягом трьох днів Марко Левішин брав участь одразу у трьох змаганнях.

Нагадаємо, що у нинішньому спортивному сезоні на рівнян чекає ще 2 змагання зі спідвею — Фінал особистого чемпіонату серед юніорів U21 та Кубок Закриття Сезону - 29 вересня.