Глобальний збій: Facebook Messenger та Instagram не працювали у багатьох країнах

Пояснень поки немає

У роботі Facebook Messenger та Instagram у четвер стався глобальний збій. Про це повідомляє ЗАХІД.НЕТ з посиланням на портал Downdetector, який відстежує збої та вимкнення популярних інтернет-ресурсів.

Додаток для обміну повідомленнями мережі Facebook перестав працювати близько 12:00 у четвер, 10 грудня.

Проблеми спостерігалися у кількох європейських країнах – Україні, Польщі, Німеччині, Угорщині, Данії, Бельгії, Литві та інших. Перебої у роботі були й у кількох азіатських країнах.

У близько половини користувачів виникли проблеми з відправленням та отриманням повідомлень, у третини – з увімкненням додатку, ще 14% взагалі не змогли зайти.

Подібні проблеми спостерігалися і в роботі Instagram, який віднедавна має спільну систему повідомлень з Facebook Messenger.

За даними порталу, збої сталися і в роботі самої соцмережі Facebook. Компанія поки не прокоментувала, у чому проблема.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Теги: instagramMessenger

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень