«Гірше, ніж у селі»: 20 років без освітлення живуть мешканці двох вулиць Рівного

Тож прийшли на засідання бюджетної комісії міськради

Представник вулиць Серпанкової і Хліборобів Інна Данилюк розповіла:

Ми живемо гірше, ніж у селі. У нашому районі відбуваються постійні проблеми. І ці проблеми пов'язані з тим, що у нас немає вуличного освітлення. У нас дуже напружена криміногенна ситуація в районі, діти ходять у школу в дві зміни, вуличні собаки створюють проблему.

Інна Данилюк звернула увагу на те, що мікрорайон «На Щасливому», біля якого вони живуть – освітлений, і навіть села біля Рівного, як наприклад, Олексин, всі мають ліхтарі. Нагадала, що два роки тому була розроблена проектно-кошторисна документація на освітлення їхніх вулиць. І на це потрібно було 1 мільйон 650 тисяч гривень.

Бюджетна комісія не знала, звідки взяти необхідну суму на освітлення. Тож поки ніякого виходу із ситуації запропонувати не змогла.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень