Футбол з коровою: у керівництва Рівненщини до корови питань немає, до гравців — з'явилися

Гравцям – червону картку за недотримання карантину

Відео з коровою, яка вибігла на футбольне поле, набрало популярності у соцмережах. Змагання відбулися у Зарічненському районі. Попри карантин.

Курйозна ситуація сталася у Зарічненському районі. Під час футбольного поєдинку між місцевими командами на поле вибігла корова. Попри намагання гравців швидко прогнати тварину з майданчика, корова не поспішала покидати футбольне поле, - пише «Rivne_1283».

 
 
 

 

 

На це звернуло увагу керівництво Рівненщини. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповів, що говорив з тамтешніми органами самоврядування з цього приводу:

Якщо серйозно, то ми знаємо про цю ситуацію. Вона ніким не була санкціонована, ніхто не давав дозвіл на проведення подібних змагань. Це не були офіційні змагання.

 

Я переговорив особисто: вказав як голові районної адміністрації, так і керівнику об'єднаної територіальної громади, на території якої це відбулося, про недопустимість. Проведена роз'яснювальна робота. Я сподіваюсь, що люди зрозуміли, що так робити не можна під час карантину.

На відміну від мешканців Зарічненщини, корові грати у футбол не забороняється, жартома зауважив Ігор Тимошенко.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень