Футбол з коровою: у керівництва Рівненщини до корови питань немає, до гравців — з'явилися

Гравцям – червону картку за недотримання карантину

Відео з коровою, яка вибігла на футбольне поле, набрало популярності у соцмережах. Змагання відбулися у Зарічненському районі. Попри карантин.

Курйозна ситуація сталася у Зарічненському районі. Під час футбольного поєдинку між місцевими командами на поле вибігла корова. Попри намагання гравців швидко прогнати тварину з майданчика, корова не поспішала покидати футбольне поле, - пише «Rivne_1283».

 
 
 

 

 

На це звернуло увагу керівництво Рівненщини. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко розповів, що говорив з тамтешніми органами самоврядування з цього приводу:

Якщо серйозно, то ми знаємо про цю ситуацію. Вона ніким не була санкціонована, ніхто не давав дозвіл на проведення подібних змагань. Це не були офіційні змагання.

 

Я переговорив особисто: вказав як голові районної адміністрації, так і керівнику об'єднаної територіальної громади, на території якої це відбулося, про недопустимість. Проведена роз'яснювальна робота. Я сподіваюсь, що люди зрозуміли, що так робити не можна під час карантину.

На відміну від мешканців Зарічненщини, корові грати у футбол не забороняється, жартома зауважив Ігор Тимошенко.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень