Двотижневий локдаун та відмова від масових заходів на новорічні свята. Чого українцям чекати «під ялинку»?

На Україну чекає поки що останній «карантин вихідного дня»


Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят, та відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів.
Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що, за озвученим наразі планом Міністерства охорони здоров'я, на Україну чекає поки що останній «карантин вихідного дня». Цього, мовляв, чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться про креативні індустрії, туризм, малий та середній бізнес тощо.

Водночас міністр наголошує, що останніми днями добова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, але подальша ситуація має бути прогнозованою.

Моя особиста думка — краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят… А, по-друге, відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад у Zoom. Принаймні, буде що згадати, — вважає Ткаченко.

Водночас він наголошує, що Кабінет міністрів має допомогти всім, хто «фінансово потерпає в умовах безробіття».

Вчора, 23 листопада, з подібною ініціативою виступив радник глави Офісу президента Тимофій Милованов. Так, в етері «Свободи слова» на ICTV він, зокрема, зазначив, що не вірить в ефективність «карантину вихідного дня». Щоправда, він виступає за довший термін жорсткого карантину. Увести локдаун, на його думку, слід на 3-4 тижні.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень