Дороги руйнують на Рівненщині, а гроші прямують до Києва: Коваль пропонує змінити законодавство

Аби частина коштів зі штрафів лишалася в області

Перевантажені авто руйнують дороги Рівненщини, а штрафи направляють до Києва. Перерозподілити ці кошти пропонує голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Він зауважив, що з початку року близько 600 вантажівок, які проїжджали Рівненщиною, порушили вагові норми. Водії цих фур заплатять понад 100 тисяч євро штрафів, утім фактично - жодна копійка в області не залишиться – гроші підуть у держбюджет:

Великогабаритні вантажівки руйнують рівненські дороги. Думаю, буде справедливо, якщо частина коштів від штрафів буде залишатися в області і перераховуватись до нашого дорожнього фонду. Щоб далі ми могли ці гроші використати на ремонт пошкоджених автошляхів та заходи з безпеки руху, - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Проте для цього потрібно спершу змінити змінювати законодавство, тож держадміністрація уже готує відповідне звернення до Кабміну.  

Додамо, що нині на Рівненщині функціонує лише два стаціонарні пункти габаритно-вагового контролю -  поблизу села Опарипси Радивилівського району і біля Корця. Втім, цього недостатньо, тож у Рівненській ОДА розглядають можливість відкрити ще 9 пунктів габаритно-вагового контролю на основних трасах області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень