Дороги руйнують на Рівненщині, а гроші прямують до Києва: Коваль пропонує змінити законодавство

Аби частина коштів зі штрафів лишалася в області

Перевантажені авто руйнують дороги Рівненщини, а штрафи направляють до Києва. Перерозподілити ці кошти пропонує голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Він зауважив, що з початку року близько 600 вантажівок, які проїжджали Рівненщиною, порушили вагові норми. Водії цих фур заплатять понад 100 тисяч євро штрафів, утім фактично - жодна копійка в області не залишиться – гроші підуть у держбюджет:

Великогабаритні вантажівки руйнують рівненські дороги. Думаю, буде справедливо, якщо частина коштів від штрафів буде залишатися в області і перераховуватись до нашого дорожнього фонду. Щоб далі ми могли ці гроші використати на ремонт пошкоджених автошляхів та заходи з безпеки руху, - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Проте для цього потрібно спершу змінити змінювати законодавство, тож держадміністрація уже готує відповідне звернення до Кабміну.  

Додамо, що нині на Рівненщині функціонує лише два стаціонарні пункти габаритно-вагового контролю -  поблизу села Опарипси Радивилівського району і біля Корця. Втім, цього недостатньо, тож у Рівненській ОДА розглядають можливість відкрити ще 9 пунктів габаритно-вагового контролю на основних трасах області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень