«Добували їжу з-під снігу»: у Чорнобилі показали тварин, які пережили зиму (ФОТО)

Ні олені, ні здичавілі корови з голоду не загинули

Фото Сергія Жили

Зима, що минула, видалася непростою для диких тварин, які живуть у Чорнобилі.

Через велику кількість опадів травоїдні корови, коні, олені змушені були добувати їжу з-під снігу, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Facebook-сторінку Чорнобильського заповідника

Фото Сергія Жили

Якщо коні й олені здатні розгрібати сніг копитами, то корови й бики не можуть стояти на трьох ногах, а тому розгрібають сніг мордою, а це не дуже зручно.

 

От лосі, з довгими ногами та раціоном з гіллячкового корму, почувалися дуже комфортно. І в результаті ні олені, ні, особливо, здичавілі корови з голоду не загинули, – йдеться у повідомлені Чорнобильського заповідника.

Фото Сергія Жили

Дослідники додали, що жир є не тільки захистом від холоду, але й ефективним обігрівачем тіла, який при розпаді здатний виділяти багато тепла.

Фото Сергія Жили

У літню спеку зайві кілограми диким тваринам зовсім не потрібні. Ті, хто вийшов з зимівлі з запасами жиру, весною харчуватиметься менше.

 

А от виснажені, дещо худі тварини, молодь і вагітні самиці після сніготанення будуть, навпаки, активно харчуватись та набирати вагу, – повідомляють у заповіднику.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень