Дні Рівненської області за кордоном: що є в програмі співробітництва на наступні роки

Її ухвалили на цій сесії

Рівненська обласна рада проголосувала за програму Розвитку міжнародного співробітництва на 2019-2021 роки. Вона передбачає, зокрема, розвиток економічного співробітництва та, звісно ж, розвиток і поглиблення міжнародної співпраці.

До цього пункту входять візити делегацій Рівненської області в зарубіжні країни, організація та проведення зустрічей з представниками інших держав, популяризація Рівненщини в європейській мережі кулінарної спадщини.

Окрім того, в програмі йдеться про друк спеціальної інформаційної продукції про Рівненщину, яку вручатимуть іноземним гостям. А також проведення презентацій та днів Рівненської області за кордоном, в інституціях Європейського Союзу та країнах - членах ЄС, в дипломатичних представництвах та міжнародних організаціях, а також в Україні за участю представників акредитованих в Україні дипломатичних установ іноземних держав.

Всього на програму планується витратити у 2019 році 1 млн 285 тисяч гривень. Зокрема 1 млн 205 тисяч гривень – це кошти обласного бюджету. Решта – інші джерела фінансування.

У 2020 році - 1 млн 475 тисяч. З них бюджетних коштів 1 млн 355 тисяч.

У 2021 році - 1 млн 595 гривень. З них 1455 – обласні.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень