Рівнянам – нові екзаменаційні білети з правил дорожнього руху. Вже цього тижня

Як зазначають розробники, нові білети будуть без двозначних відповідей

Вперше в Україні Головний сервісний центр МВС провів громадське онлайн-обговорення екзаменаційних питань з правил дорожнього руху.

Обговорення, до якого долучилися понад 10 тисяч громадян, проходило протягом березня-квітня.

У результаті до питань було внесено понад вісім сотень поправок.

Серед іншого – прибрали двозначність у варіантах відповідей та адаптували до сучасної ситуації на дорогах, говорить провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю Рівненського регіонального сервісного центру МВС Людмила Пшебільська:

- До кінця червня теоретичну частину іспиту для отримання посвідчення водія українці почнуть складати за новими виправленими питаннями з Правил дорожнього руху у сервісних центрах МВС. Основна мета полягала у тому, аби провести детальний аналіз усіх пропозицій та зауважень, вилучити логічні помилки, двозначність у варіантах відповідей та невідповідності. Питання актуалізували відповідно до сучасної ситуації на дорогах і більше уваги в білетах приділили практичним навичкам.

Окрім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення.

Тобто тепер, наприклад, водіям легкових автомобілів не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусами чи вантажівками.

Під час іспиту питання будуть з’являтися рандомно.

Офіційна презентація нових екзаменаційних білетів у Києві відбудеться уже цього тижня.

А до кінця 2017 року заплановане також впровадження посиленого контролю над процесом складання як теоретичних, так і практичних іспитів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень