Діти та поліція у Корці працюють разом, аби врятувати життя онкохворому хлопцю

Вони реалізовують хенд-мейд товари, щоб зібрати кошти на лікування

У редакцію Радіо Трек звернулася Ірина Лукащук із Корця, яка працює там у поліції. Вона просила долучитися небайдужих до порятунку Сашка Сиротюка.

Сашко родом із Корця і йому всього 16 років. Рік тому хлопцю діагностували гострий мієлоїдний лейкоз (рак крові). Хлопець вже пройшов 5 курсів хіміотерапії. Попереду його чекає курс опромінення.

Працівники Корецького віділення поліції уже не раз влаштовували благодійні заходи на підтримку Сашка Сиротюка. Як розповіла нам Ірина Лукащук, нещодавно відбувся ярмарок хенд-мейду. Чашки, рамки та заколки як основу для хенд-мейду купували за кошти працівників Корецького відділення поліції. А вже діти займалися декоруванням рамок, кружок та аксесуарів для волосся. Усі кошти від продажу таких товарів передали родині хворого хлопця.

Придбати хенд-мейд товари можна на сторінці, яку розробили для порятунку Сашка.

Рідні хлопчика просять у небайдужих допомогти зібрати 200 тисяч гривень на радіологічне опромінення і реабілітацію Сашка.

За словами Ірини Лукащук, всі охочі можуть передати організаторам власні вироби хенд-мейд (картини, товари ужиткового мистецтва чи іграшки), які організатори також реалізують на ярмарку.

Допомогти можна і онлайн 4149499645870872 Сиротюк Юрій (батько).

Тел. 0965721812 батько Юрій Сиротюк.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень