«Дєнєг нєт, но ви дєржитєсь», або Коли бібліотекарі на Острожчині отримають свої зарплати

Незабаром

Бібліотекарі та прибиральниці в навчальних закладах Острожчини завтра отримають зарплати за грудень і листопад. Нагадаємо, що обслуговуючий персонал у школах і дитсадках району скаржиться на заборгованість по заробітній платі наприкінці минулого року.

Сьогодні голова району Богдан Турович у коментарі Радіо Трек заявив, що у середу, 17 січня, районний бюджет повністю розрахується з цими боргами:

Занесені в казначейство документи на проплату. Люди отримають заборговану заробітну плату за 2017-й, а за січень 18-го також в цьому місяці, але пізніше. З 2017 року обслуговуючий персонал, бібліотекарі, працівники дошкільних навчальних підрозділів фінансуються з місцевого бюджету.

 

Відповідно нам передали дотацію з державного бюджету, але попри економію, на увесь рік її не вистачило. Зараз вже ми виходимо на нормальний ритм.

Голова району пояснює, що за рахунок освітньої субвенції отримують зарплати нині лише педагоги. Всього бібліотекарям і прибиральницям мають виплатити 2,5 мільйони гривень. Найбільш критична ситуація наразі склалася в Оженинському районі. Там, за словами Богдана Туровича, обслуговуючому персоналу зарплати не виплачували протягом 1,5 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень