ON-LINE

«Дєнєг нєт, но ви дєржитєсь», або Коли бібліотекарі на Острожчині отримають свої зарплати

вівторок, 16 січня 2018
Незабаром

Бібліотекарі та прибиральниці в навчальних закладах Острожчини завтра отримають зарплати за грудень і листопад. Нагадаємо, що обслуговуючий персонал у школах і дитсадках району скаржиться на заборгованість по заробітній платі наприкінці минулого року.

Сьогодні голова району Богдан Турович у коментарі Радіо Трек заявив, що у середу, 17 січня, районний бюджет повністю розрахується з цими боргами:

Занесені в казначейство документи на проплату. Люди отримають заборговану заробітну плату за 2017-й, а за січень 18-го також в цьому місяці, але пізніше. З 2017 року обслуговуючий персонал, бібліотекарі, працівники дошкільних навчальних підрозділів фінансуються з місцевого бюджету.

 

Відповідно нам передали дотацію з державного бюджету, але попри економію, на увесь рік її не вистачило. Зараз вже ми виходимо на нормальний ритм.

Голова району пояснює, що за рахунок освітньої субвенції отримують зарплати нині лише педагоги. Всього бібліотекарям і прибиральницям мають виплатити 2,5 мільйони гривень. Найбільш критична ситуація наразі склалася в Оженинському районі. Там, за словами Богдана Туровича, обслуговуючому персоналу зарплати не виплачували протягом 1,5 місяців.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного