«Дєнєг нєт, но ви дєржитєсь», або Коли бібліотекарі на Острожчині отримають свої зарплати

Незабаром

Бібліотекарі та прибиральниці в навчальних закладах Острожчини завтра отримають зарплати за грудень і листопад. Нагадаємо, що обслуговуючий персонал у школах і дитсадках району скаржиться на заборгованість по заробітній платі наприкінці минулого року.

Сьогодні голова району Богдан Турович у коментарі Радіо Трек заявив, що у середу, 17 січня, районний бюджет повністю розрахується з цими боргами:

Занесені в казначейство документи на проплату. Люди отримають заборговану заробітну плату за 2017-й, а за січень 18-го також в цьому місяці, але пізніше. З 2017 року обслуговуючий персонал, бібліотекарі, працівники дошкільних навчальних підрозділів фінансуються з місцевого бюджету.

 

Відповідно нам передали дотацію з державного бюджету, але попри економію, на увесь рік її не вистачило. Зараз вже ми виходимо на нормальний ритм.

Голова району пояснює, що за рахунок освітньої субвенції отримують зарплати нині лише педагоги. Всього бібліотекарям і прибиральницям мають виплатити 2,5 мільйони гривень. Найбільш критична ситуація наразі склалася в Оженинському районі. Там, за словами Богдана Туровича, обслуговуючому персоналу зарплати не виплачували протягом 1,5 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень