Діагноз придумали, щоб заробити на коронавірусі? Про чутки щодо відмови від ПЛР-тестування в інтернаті Здолбунова

Йдеться про працівників інтернату для людей похилого віку, де зафіксували спалах коронавірусу

Фото ілюстративне

Напередодні стало відомо про відмову від ПЛР-тестування двох працівників Здолбунівського інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Вчора активні користувачі соціальних мереж писали, що

«відмовники – це медики інтернату, які відмовляються від тестування, бо насправді не хворі, а з діагнозом "коронавірус" зможуть отримати додаткові виплати».

АЛЕ

Це - не медики, це працівники інших спеціальностей закладу, запевнили в Рівненській ОДА.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Натомість, інформацію про виплати та про діагноз ізольованих спростував начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник на щоденному брифінгу ОДА:

- Згідно з документами, примусово обстежувати ми можемо лише хворих. Медики та інші працівники, які були у контакті з хворими, повинні іти на самоізоляцію або перебувати на обсервації.

Враховуючи особливий статус закладу, де спалах коронавірусу зафіксували, вирішили обстежити усіх пацієнтів та персонал. Двоє працівників відмовились, бо у них не було симптомів.

Нині, відповідно до їхнього рішення, вони перебувають на самоізоляції.

 

Тобто вони не хворі й не отримають якихось надбавок чи особливих виплат за коронавірус.

 

Додам, що інтернат працює в особливому режимі. Персонал там працює вахтовим методом, тобто 14 днів перебувають на посту, а потім ідуть на самоізоляцію. 

До слова, працівникам, які потребують самоізоляції, надається лікарняний.  

Розмір допомоги з тимчасової непрацездатності, у випадку самоізоляції, становить 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

Зауважимо, тестування за показами медиків у державних і комунальних закладах - безплатне. Його оплачують державні та місцеві бюджети.

Чиновників, які допустили спалах коронавірусу у Здолбунівському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, покарають.

Нагадаємо, що у закладі захворіли три десятки людей, більшість з  яких – підопічні. Для розслідування спалаху Рівненська ОДА створила спецкомісію.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень