Десятки інклюзивно-ресурсних центрів: що готують для дітей з особливими потребами на Рівненщині (ФОТО)

Та понад 10 мільйонів гривень

На Рівненщині створять 35 інклюзивно-ресурсних центрів. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав меморандум з головами райдержадміністрацій, міст і ОТГ про розвиток інклюзивної освіти та створення мережі таких центрів в області.

Основні завдання інклюзивно-ресурсних центрів − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання системного кваліфікованого супроводження, консультаційна робота з батьками, методична допомога педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.

Крім того, в цьому та минулому році інклюзивне навчання організували в майже двох сотнях шкіл, говорить Олексій Муляренко:

24 меморандуми з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міст обласного значення. Всі 24 меморандуми передбачають створення 35 інклюзивно-ресурсних центрів впродовж цього та наступного років. Щодо інклюзивного навчання – воно було налаштоване у 172 школах упродовж 17-го-18-го років.   

Перші меморандуми Муляренко підписав із міським головою Рівного Володимиром Хомком, головою Березнівського району та Клесівської ОТГ.

Зауважимо, що нині інклюзивно-освітні центри створюються по всій Україні, аби забезпечити дітям з особливими потребами здобуття освіти. Торік на цей напрямок Рівненщині виділили майже 6 мільйонів гривень, цьогоріч – вдвічі більше, а саме – 11 мільйонів.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень