Де Ляшко взяв пів мільйона? Раніше розповідав про виграш у лотерею. НАЗК заявляє про підробку

Питання про справжнє походження грошей політика залишається відкритим

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков заявив, що колишній народний депутат України Олег Ляшко підробив лотерейний білет, який нібито приніс йому 571045 грн виграшу, - пише Захід.нет.

Він повідомив про встановлення НАЗК факту, що виграшний лотерейний білет був підроблений, і що насправді такого виграшу в лотерею не було. Було кримінальне провадження, і Ляшка мали притягнути до відповідальності.

Але Конституційний Суд скасував статтю про відповідальність за недостовірне декларування.

Якщо НАЗК доведе, що виграшу справді не було, це свідчитиме про наявність складу злочину, передбаченого статтею ККУ про декларування недостовірної інформації. Покарання - штраф від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У жовтні 2017 року Олег Ляшко задекларував виграш в «Українській національній лотереї» на суму 571045 грн. Він розповідав, що робив ставки на футбол.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень