Чи вистачає грошей на боротьбу з COVID-19 на Рівненщині? Попри майже мільйонну допомогу з МОЗ

Ведеться електронний облік усього 

Грошей на боротьбу з коронавірусом на Рівненщині вистачає. У цьому запевнив мешканців краю очільник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник:

- Управління охорони здоров’я Рівненської обласної адміністрації постійно контролює ситуацію щодо забезпечення усіх лікувально-профілактичних закладів області засобами індивідуального захисту, дезінфікаційними засобами, спеціалізованим медичним обладнанням, а також медпрепаратами.

 

На особливому контролі заклади 1-ї хвилі, що надають меддопомогу пацієнтам з COVID-19. В області прийнято програму запобігання COVID-19, на яку виділено близько 26 млн грн.

 

На сьогодні забезпеченість закладів охорони здоров’я Рівненщини засобами індивідуально захисту та іншими розхідними матеріалами становить в межах 70%, тобто є запаси на понад 2,5 місяці.

 

У лікувально-профілактичних закладах області вистачає препаратів, засобів захисту та дезінфекції, які закупили коштом обласної програми з протидії поширенню коронавірусу.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

За словами Олега Вівсянника,

Рівненщина, як і вся Україна, веде електронний облік препаратів, медобладнання, розхідних матеріалів, які необхідні для протидії поширенню інфекції.

Відповідно до даних цього електронного реєстру МОЗ вирішує, кому в першу чергу необхідна фінансова допомога із Держфонду з боротьби з COVID-19. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень