Коли відкриють бази відпочинку та дитячі оздоровчі заклади на Рівненщині

Для прийому відпочивальників

Офіційно дозволу обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на роботу баз відпочинку не надавала.

Про це повідомив на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Те ж стосується і роботи дитячих оздоровчих закладів.

Була нарада при голові ОДА за участю 9 керівників дитячих оздоровчих  закладів. Їх тривожить нинішня ситуація, бо без дітей є проблема з утриманням оздоровниць.

 

Але кошти, виділені в області на оздоровлення, збережені. І ми чекаємо зменшення захворюваності і послаблення карантину.

 

Бо, в першу чергу, керуємося принципом «не зашкодь». Адже перебування в таких закладах несе небезпеку як дітям, так і вихователям.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Щодо приватних баз відпочинку, то Сергій Подолін наголосив:

За інформацією від мешканців і правоохоронних органів, деякі бази відпочинку дозволяють собі несанкціоновано працювати.

 

Тому хочу підкреслити, що у нас діють мінімум 33 виїзні бригади , які складаються з працівників поліції, Держпродспоживслужби і місцевих органів самоврядування, які контролюють дотримання карантинного режиму.

 

Тож звертаюся до керівників баз відпочинку: не порушуйте законодавство. Ми не хочемо застосовувати фінансові санкції до порушників, а надіємося на ваше розуміння і терпіння. Мине пік захворюваності – всі будемо працювати.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень