Чи повернуться за парти учні Рівненщини до кінця навчального року: роз’яснення МОН (ВІДЕО)

ДПА — скасовують, а навчання влітку — не передбачене 

Навчальний рік в Україні завершується 1 липня. У Міністерстві освіти пояснили терміни завершення навчального року у школах у зв'язку з введенням карантину в Україні. Про це повідомила в. о. міністр освіти й науки Любомира Мандзій:

- Міністерство освіти розробило кілька сценаріїв, які можливі, враховуючи ситуацію з коронавірусом. Очікуємо, що карантин триватиме до 24 квітня.

 

Але ми розуміємо, що можуть бути різні варіанти.

 

Якщо буде можливість продовжити навчання в школах у цьому навчальному році, то в травні або в червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість обробити той матеріал, який ми подаємо зараз дистанційно і підбиватимемо підсумки.

 

Ми можемо говорити зараз про те, що навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством — це 1 липня.

Якщо після карантину учні у травні зможуть повернутися за парти, то цього ж місяця відбудеться пробне ЗНО, а основна сесія ЗНО 2020 розпочнеться орієнтовно після 20 чисел червня, додала Любомира Мандзій:

– Якщо ж ми повернемося за парти лише у червні, то ми теж можемо організувати пробне ЗНО в межах червня до старту основної сесії.

Нагадаємо, нині діти навчаються дистанційно.

Раніше Міністерство освіти і науки прийняло рішення про скасування державної підсумкової атестації для учнів 4 та 9 класів у зв'язку з продовженням карантинних обмежень в країні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень