Чи фіксували другу хвилю епідемії коронавірусу на Рівненщині та повторні зараження 

І чи справдились прогнози науковців?

Кількість хворих на коронавірус на Рівненщині суттєво зросла на початку червня.

Після Трійці.

Головний санлікар Рівненщини та керівник обласного лабцентру Роман Сафонов
Головний санлікар Рівненщини та керівник обласного лабцентру Роман Сафонов

Тож цей період умовно можна назвати другою хвилею епідемії на території краю, повідомив головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов:

- Серед епідеміологів вважається, що перша хвиля захворюваності завершується тоді, коли тривалий час фіксують спад захворюваності. Якщо по Україні можна говорити про другу хвилю, то Рівненщини це не стосується. У нас такого не було.

 

З шостого по дев'яте червня ми сподівались, що піде на зниження захворюваність. Натомість після Трійці був стрибок угору, було багато хворих.

 

Якщо казати умовно, то оцей приріст хворих після Трійці і є тою другою хвилею. Але не важливо, як ми це будемо називати, важливо те, що Рівненщина багато тижнів у трійці лідерів за кількістю хворих. 

 

Щодо прогнозів на осінь, наприклад, то я б їх не озвучував. Це вірус не вивчений, і це невдячна справа давати якісь прогнози. Я вже казав про це. Усі прогнози, які озвучували наукові інститути не справджувались. 

До слова, випадків повторного зараження коронавірусом серед мешканців Рівненщини не фіксували. 

Єдиним надійним і бюджетним методом уникнення інфікування Роман Сафонов вважає дотримання маскового режиму та дистанції. А ще здорове харчування, сон та гігієна. А ще правильне прибирання приміщень. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень