Чужі гроші – Левам, вдалий збіг обставин – Терезам: фінансовий гороскоп на 2021 рік

А Водоліїв збагатить нова робота

ОВНИ

Самовладання дозволить вам тримати контроль над своїми матеріальними справами. Угоди і знайомства  будуть корисними для вашого фінансового комфорту. Ви відчуєте матеріальні успіхи завдяки витримці або наполегливій праці. Можливий скромний, але важливий для вас професійний і фінансовий прогрес.

ТЕЛЬЦІ

Завдяки сміливим впровадженням, а також наполегливій і відданій роботі, ви зможете отримати у 2021 році хороший прибуток.

 

Можлива зміна сфери діяльності або повне оновлення та реорганізація виробництва.

 

Це рік великих можливостей і самореалізації. Сприятливий період для фінансових угод і грошових інвестицій, в тому числі в інтернет-проєкти.

БЛИЗНЮКИ

Вам вдасться налагодити відносини з впливовими людьми і це суттєво вплине на ваші прибутки. У вас буде можливість творчого, професійного самовираження і гідної винагороди за виконану роботу. Застосовуйте свої знання і навички, власний життєвий досвід і мудрість представників старшого покоління.

РАКИ

У 2021 році ви можете розраховувати на допомогу начальства та впливових осіб. Цей рік сприятливий для великих фінансових інвестицій.

ЛЕВИ

Вам не можна легковажити, якщо йдеться про гроші. Особливо, чужі. У 2021 році вам доведеться мати справу з чиїмись фінансами і це принесе вам солідний прибуток. Якщо, звісно, ви підійдете до справи з повною відповідальністю.

ДІВИ

Рік сприятливий для реалізації давніх бізнес-ідей, але на великі прибутки у 2021 році вам розраховувати не варто. Хоча, для комфортного життя вам вистачить.

ТЕРЕЗИ

У 2021 році фінансовий успіх вам принесе вдалий збіг обставин. Але є ризик неправильно розпорядитися легкими грішми. Якщо ви хочете зайняти керівну посаду, то саме зараз маєте докласти усіх зусиль, щоб реалізувати задумане.

СКОРПІОНИ

Протягом року будуть ситуації і пропозиції, які спочатку здаватимуться дуже перспективними, але до завершення ці справи не доходитимуть. Це може підірвати вашу віру в себе, але згодом ви зрозумієте, що це до кращого.

СТРІЛЬЦІ

Дивні ідеї принесуть вагомий і тривалий матеріальний результат. Ви зможете виправити помилки, які в минулому призвели до невдач і скористатися набутим досвідом, щоб почати нову справу.

КОЗЕРОГИ

Ваші дії привернуть до вас покровителів і наставників. Ваші фінансові апетити будуть задоволені, але знадобиться велика витримка, працьовитість і дисципліна.

ВОДОЛІЇ

Можливі великі зміни у роботі або в бізнесі. І вони призведуть до покращення матеріального становища. У 2021 році ви отримаєте підтримку, розуміння та визнання своїх талантів.

РИБИ

Успішним у фінансовому плані буде весняно-літній період. Ваші заслуги відзначить керівництво, тому можете розраховувати на нову посаду, а це призведе до покращення фінансового становища.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень