Будка сторожа у центрі Рівного стала нерухомістю. Її власник тепер хоче 26 соток землі

Просить їх для обслуговування автостоянки

Будка сторожа (фото ілюстративне)

Йдеться про ділянку на вулиці Небесної Сотні, 5. Вона перебуває в оренді у підприємця Андрія Зайця. Але у квітні договір оренди закінчується, тож він хоче його продовжити на 15 років.

Це питання розглядала бюджетна комісія міськради. І депутатів зацікавило, як будка сторожа змогла стати нерухомістю.

Начальник юридичного відділу міськвиконкому Світлана Корнійчук розповіла:

У 2008 році була вільна від забудови ділянка і надавалася в оренду Зущенку Василю. Її цільове призначення було – для обслуговування автостоянки. І було вказано, що на ділянці нема об’єктів нерухомого майна.

 

Потім Зущенко реєструє об’єкт нерухомості у П’ятигірській сільській раді (Здолбунівський район) на будку сторожову і двічі вона відчужується.

Ліворуч - Андрій Заєць, праворуч - Світлана Корнійчук

За словами Світлани Корнійчук, нині вони готують позов до міського суду Рівного про скасування реєстрації будки, як нерухомості. Адже дозволу на її будівництво міська рада не давала. Тому її не мали права реєструвати.  

Частина членів комісії була проти продовження договору оренди на ділянку до закінчення розгляду справи у суді, інші пропонували подумати про людей, які ставлять авто на стоянці, і дозволити оренду, приміром, на рік. Оскільки до спільного рішення не прийшли, вирішили направити питання на розгляд сесії.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень