Будемо зв’язуватися з Аваковим, якщо поліція не впорається з торгівлею біля базару, — Хомко

Міський голова налаштований категорично

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявляє про свою категоричну позицію не дозволяти незаконну торгівлю на вулицях біля центрального продуктового ринку, оскільки торгувати там було заборонено і без карантину.

Я дам доручення поліції, якщо поліція не впорається, будемо зв’язуватися з Аваковим. На вулиці Базарній торгівля заборонена незалежно від карантину, це незаконна вулична торгівля. Що немає де торгувати – це відверта нахабна брехня. Я вас запевняю, що підемо і знайдемо 700 місць на ринках міста, - сказав Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек.

Міський голова також зазначив, що він, може, так не наполягав, якби не мав даних, що 64% рівнян вважають так, як і він. А тому висловлює позицію як мешканця цього міста.

Мені бридко від тої торгівлі, яка там є. Посилання, що нема за що жити - неправдиве, це брехня! Є 700, майже 800 місць на ринках. Треба – зберемо директорів ринків, нехай розберуть цих людей і поведуть на свої ринки. Але вони не хочуть іти.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень